Обавештење за студенте који су заражени вирусом или су у самоизолацији, а имају пријаву за јануарски испитни рок 2020/21. године

Након изласка из самоизолације или завршетка лечења, шаљете на маил: studentska.sluzba@stomf.bg.ac.rs, мишљење свог лекара којим потврђује да можете у колектив, или негативан тест на Covid 19.

Уз то, шаљете молбу продекану за наставу за излазак на испит у јануарском испитном року.

Молба треба да садржи који сте испит пријавили за јануарски рок.

На Ваш студентски маил ћете добити Одлуку о изласку на испит у јануарском року.

Одлуку о изласку на испит у јануарском року шаљете маилом додељеном наставнику, ради договора о термину испита.

Напомињемо да неће бити разматране молбе без комплетне документације која се односи на период одвијања испитног рока (мишљење лекара о повратку у колектив или негативан тест – за студенте заражене вирусом Covid 19, или решење о изолацији од надлежне институције за студенте који су као контакт особе биле изложене вирусу).